Hola, algu em podria explicar com s'ha de fer per descarregar rutes fetes al Myrider i passar-les al gps tom tom rider 550.
Quan intento passar-ho al gps no la passa igual que l'he fet al ordinador i es perden punts que he marcat a la ruta.
Gracies
Tom tom rider 550
-
- Presentats
- Entrades: 2
- Membre des de: dg. juny 30, 2019 10:10 pm
- Ubicació: Barcelona
- Napoleon
- Presentats
- Entrades: 1798
- Membre des de: dv. feb. 22, 2013 1:19 pm
- Ubicació: Barcelona-Capital de la República Interruptus
Re: Tom tom rider 550
Hola.
Jo ho faig des del TomTom MyDrive, i em funciona perfecte.
Salut i peles
Jo ho faig des del TomTom MyDrive, i em funciona perfecte.
Salut i peles
Jo tampoc vaig en BMW
- Airald
- Presentats
- Entrades: 860
- Membre des de: dv. feb. 08, 2013 9:51 pm
- Ubicació: Taradell
- Contacta:
Re: Tom tom rider 550
Potser si no hi ha punts de pas hi pot haver alguna diferència si el navegador en fa un càlcul per la seva banda. Jo no recordo haver tingut mai cap problema amb el Go Mobile a l'obrir rutes creades des del MyDrive.
Jo provaria a posar algun punt intermedi de pas a veure si observes alguna diferència.
També pots fer un cop d'ull a dins d'ajustaments - planificació de ruta.
Una altra opció és començar amb una ruta molt simple i anar fent canvis fins a observar diferències al passar-la del mydrive al navegador.
Moltes vegades fent proves que podrien semblar absurdes, acabes trobant la sol·lució a un problema.
Salut.
Jo provaria a posar algun punt intermedi de pas a veure si observes alguna diferència.
També pots fer un cop d'ull a dins d'ajustaments - planificació de ruta.
Una altra opció és començar amb una ruta molt simple i anar fent canvis fins a observar diferències al passar-la del mydrive al navegador.
Moltes vegades fent proves que podrien semblar absurdes, acabes trobant la sol·lució a un problema.
Salut.