A això és un tema a part, ara poder si t'entenc.Billy_Joe ha escrit:Sí que són provisionals, però en les anteriors edicions només han canviat lleugerament un parell. En el meu cas, prefereixo posar-los i després si cal corregir aquells que no siguin del tot exactes. Des fet, fins ara mai he fet tot el recorregut en una sola ruta, jo sempre els faig punt a punt, que em va millor. No he fet servir mai encara el Garmin, fins ara tenia un TomTom i així m’anava millor.
En quan pugui provaré la ruta, igual és com tu dius, però lels cops que ho he fet així, quan et sorties de la ruta, recalculava i adéu ruta.
Enviado desde mi iPad utilizando Tapatalk
Jo sempre que he fet servir tan el Tomtom com el Osmand, si et surts de la ruta et fa tornar, no recalcula si es el que vols dir, sempre que m'he equivocat diria que sempre m'ha fet tornat al punt on m'he sortit o màxim uns metres després (un tancant per exemple o una sortida de una autovia...) de fet, aquest disapte faré la proba de nou i en tot cas ho comentaré.
Si es necessari puc pujar la ruta amb els punts que diuen, tinc els 2 GPX fets, un net com el que hi ha pujat, i un amb els punts oficials.
Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk